ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11211400
*
nr 1121 1400
Spegel
1960-tal, 92x62
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2017
kl 20:34:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/8 08:37:12
1
Vinnande bud
7/8 10:32:04
2
150 kr
7/8 10:32:04
1
200 kr (Budbetjänt)
7/8 19:55:29
3
250 kr
7/8 19:55:29
1
300 kr (Budbetjänt)
7/8 19:55:53
3
500 kr
7/8 19:55:53
1
(budbetjänt)
7/8 20:06:29
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1121 1400
Spegel
1960-tal, 92x62
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/8 08:37:12 | 1 | Vinnande bud |
7/8 10:32:04 | 2 | 150 kr |
7/8 10:32:04 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
7/8 19:55:29 | 3 | 250 kr |
7/8 19:55:29 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
7/8 19:55:53 | 3 | 500 kr |
7/8 19:55:53 | 1 | (budbetjänt) |
7/8 20:06:29 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23